Boxxcoffee.com

'Online Satış Siteleri' forumunda bulcum tarafından 18 Oca 2017 tarihinde açılan konu

 1. moretimeforcoffee

  moretimeforcoffee Aktif Üye

 2. campos

  campos Isınmaya Başlayan Üye

  Brazil Daterra Farm Yellow Espresso nun deneme kavrumlari 20 TL den satisa sunulmus. Toptan satis Mart ayinda baslayacakmis. Espresso severler degerlendirip yorumlayabilirler, @Altu

  kahve paketlerine de yatirim yapmislardi. yeni paketler kullaniliyor olabilir.
   
  thewind bunu beğendi.
 3. adolate

  adolate Paylaşımcı Üye

  Ayrıntılı konusunu açmak isterdim ama ne havamdayım nede zamanım var. Lakin Burundi Kazanya'dan bahsetmek istiyorum. Asidik tonları seven. Tatlı, limonsu, çiçeksi kahveleri özleyenler kesinlikle denesin bu kahveyi. İçimi çok güzel. Söylendiği gibi "işhat açıcı". Bitişte mükemmel bir limon kabuğu notası bırakıyor damakta. Ama alacakları şimdiden uyarayım iyi bir kahve için her zaman yaptığınızdan ince öğütün. Ben mükemmel sonuca 18-20 klik comandante ile 3:20 süre ile ulaştım.
   
  bahadr, experienced ve moretimeforcoffee bunu beğendi.
 4. Altu

  Altu Isınmaya Başlayan Üye

  Endonezya Java Sunda Serigaluh Natural; espresso ve filtre olarak online satıştaki yerini aldı.
   
  ekremk, campos ve moretimeforcoffee bunu beğendi.
 5. CentralPerk

  CentralPerk Yeni Üye

  Siparişini verdim beklemedeyim:)
   
 6. nando

  nando Isınmaya Başlayan Üye

  Geçen gün java Sunda'yı bir arkadaşımda deneme fırsatı buldum.Genelde Filtre kahvelerde yıkanmış yöntemi tercih ederim daha asiditeli,berrak temiz sonuçlarından dolayı,natural kahveleri ise espressoda daha çok seviyorum,güçlü karakterli,sağlam gövdeli yapılarından dolayı. Naturel işleme yöntemi pek hata kaldırmayan yöntem olduğu için çekirdekte istenmeyen tatlar görebilme olasılığı oldukça yüksektir.Ama kaliteli bir çekirdekle iyi bir naturel işleme sonucunda çok karakteristik zengin güçlü meyve tatları alabilirsiniz,işte bu java'da öyle bir çekirdek. Naturel işlenmiş bir çekirdekle bu kadar güzel bir filtre kahve içebileceğimi tahmin etmiyordum. Ben tatları pek ayırt edemem şeftaliydi,kayısıydı çilekti,daha çok meyvemsi,toprağımsı,kakao gibi genelleme yaparım ( ama gardellinin espresso blendinde çikolatayı oldukça kuvvetli almıştım ) Kahveyi içerken bana yaşattığı hazza bakarım :) bu kahveyi de büyük bir zevkle içtim.Yakın zamanda böyle güzel bir naturelin espresso profilinide muhakkak deneyeceğim.