Jack Daniel’s Coffee

'Kahve Haberleri' forumunda merrtk tarafından 11 Şub 2018 tarihinde açılan konu

 1. merrtk

  merrtk Aktif Üye

  merhaba değerli gönül dostları...
  başta dünya ülkeleri ve ülkemiz olmak üzere çoğu memleketin kahveye dair var olan farkındalığı arttıkça farklı iş birlikleri de meydana geliyor.
  bunların en sonuncusu: Jack Daniel’s Coffee
  bildiğimiz viski markası ile kahve çekirdeklerini birleştirerek farklı bir içecek elde etmişler. yazılana göre karamel ve vanilya tatları mevcutmuş.
  üretilen şeyin alkolsüz olduğu özellikle vurgulanmış.
  https://www.simplemost.com/jack-daniels-coffee-now-exists-mornings-looking/

  farklı olabilir aslında :D
   
  bugra_c bunu beğendi.
 2. bugra_c

  bugra_c Aktif Üye

  %50 filtre kahve %50 viski beraberliği çok hoşuma gidiyordu bir zamanlar öyle bişe yapsalar daha fena olmaz mıydı :D yalnız kupa nefismiş
   
 3. mehmetaksit

  mehmetaksit Paylaşımcı Üye

  Hocam, Jack Daniel's gibi bir sürü whiskey(whisky değil) markası sadece para kazanmak amaçlı markalardır ve alkol kullanımını bağımlılık haline getiren markalardan biridir. Amerikan viskisi(whiskey), viski tüketen arkadaşlarımdan bildiğim üzere, yine Amerikan ekolü üzerine para kazanmayı ön planda tutan viski çeşitleridir.

  Gönderdiğini siteyi incelediğimde kahvelerin hepsinin üzerinde ground, yani öğütülmüş olduğu yazıyor. Bu da, forumda ilk öğrendiğim çekilmiş kahvenin 15-20dk bilemediniz 1 saat içinde bayatladığını söyleyen bir ortama hakaret gibi geliyor. Ki bir sürü kişi gibi benim fikrim de bu yönde gelişti ve artık 2 ay sonra çekilmemiş kahvenin bile bayatladığını çıkardığı gaz miktarından anlıyorum.

  Siz bu ürünün reklamını yapıyorsunuz falan demiyorum, sakın yanlış anlamayın. Jack Daniel's yine para için yapmış aynen Davidoff coffee gibi, özelliği olmayan en yenisi 3-4 ay önce kavrulmuş bayatlamış kahveleri fahiş fiyata satacaklardır diye düşünüyorum.
   
  bugra_c bunu beğendi.
 4. arandur

  arandur Yeni Üye

  Jack Daniel's kahveleri yıllardır mevcut zaten.
   
 5. kahvebaz

  kahvebaz Yeni Üye

  Geçtiğimiz yıl bir paket elime geçmişti ve bende bu konuda bir inceleme yapmıştım, merak edenler için linkini paylaşayım.
  http://kahvebaz.com/jack-daniels-cekirdek-kahve-testi/

  Bende mehmettaksit 'e katılıyorum açıkcası... Markayı kullanarak satış yapmak amacıyla piyasaya sürülmüş ve hiç bir özelliği olmayan vasat bir kahveydi diyebilirim. Biraz fazla kavrulmuştu ve çekirdek üzerinde bariz bir yağ tabakası gözlenmekteydi. Ben beğenmedim ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabi.
   
 6. beyhude

  beyhude Isınmaya Başlayan Üye

  Markayı kullanarak satış yapma konusunun
  en güzel örneği Pierre Cardin dir.

  Nerdeyse piyasada ki her çeşit ürünün bir Pierre Cardin i vardır.:mad:

  Tabiki marka imajından ötürüde fiyatıda malum:eek: