Kahve Değirmeni Önerisi

'Öğütme Makineleri' forumunda bauerair tarafından 11 Şub 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Hangi Öğütücü kısa vadeli iş görür?

 1. Migros Hario Görünümlü 89tl

  0 oy
  0.0%
 2. Rossmann Seramik 89tl

  20.0%
 3. Alternatif Öğütücüler

  80.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
 1. bauerair

  bauerair Yeni Üye

  Merhaba, güncel olarak kullandığım bir kg49 mevcut lakin bir değirmen almak istiyorum; Rossmandaki değirmeni gördüm bugün 89tl etiket ile ve migrosta Hario skeleton görünümlü kendi markası bir değirmen seramik... Pour over, mokapot ve french press odaklı kahve demlemede kullanmayı hedeflemekteyim; Lütfen Commandante gibi yüksek fiyatlı değirmenler teklif etmeyiniz, ona bütçem yeteceği süreye kadar kullanmayı hedeflediğim geçici bir değirmen maksadım..(veya sözen gibi metal karıştıracak bir değirmen.) Şimdiden teşekkürler.
   
 2. cyclist

  cyclist Paylaşımcı Üye

 3. kutlayaybek

  kutlayaybek Yeni Üye


  Yani hocam bütçeniz sanırım düşük biraz ama 90 liraya alıp pişman olmak yerine bunun gibi bir ürün alıp performans alabilirsiniz ama tercih sizin tabiki bu arada link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama değirmenin adı da Arzum Okka Beangourmet
   
 4. thekenan

  thekenan Yeni Üye

 5. bauerair

  bauerair Yeni Üye

  Mutabık; düşük bütçe, kısa vade maksadım veya aslında bir süre kg49 ile daha devam edip commandante'ye geçmek bu ürünü görmüştüm tekrardan inceleyeceğim, teşekkürler..
   
 6. orneken

  orneken Yeni Üye

  Arzum marka değirmeni Letgo isimli sitede bulabilirsiniz. Sanırım makine alan kişilere promosyon olarak veriliyor. Onlar da bu konuyla pek ilgilenmedikleri için değirmeni satmak istiyorlar. 170 liraya görmüştüm geçen günlerde.
   
 7. bauerair

  bauerair Yeni Üye

  Bu çok iyi oldu şimdi inceledim çok teşekkür ederim.
   
 8. orneken

  orneken Yeni Üye

  @bauerair Rica ederim. İşinize yaradıysa sevindim.