Satılık Breville Bcg820 Pro Tam Otomatik Kahve Öğütücü Yeni

'Alım - Satım Bölümü' forumunda unalgenis tarafından 10 Oca 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. netcanavari

  netcanavari Paylaşımcı Üye

  breville konusunda neden bu kadar antipatik bu forum ? rahatsız edici düzeyde artık bu antipati. yok türk kahvesi çekemez diyenlere kruve elekle illa bir show yapmak lazım demek ki. breville süper bir öğütücü değil ama bu kadar kötülemek rahatsız ediyor. 2 senedir kullanıyorum kendi fiyat bandından iyi bir öğütücü. bu arada arkadaş 2000 tl fiyat vermeden o cihazı satamazsın.
   
  MusicandCoffee ve ozgeraltay bunu beğendi.
 2. unalgenis

  unalgenis Yeni Üye

  Olur fiyat çok sorun degil konusulanabilinir, ben yinede çok emin olamadı garantisi universal olması lazım eger garantisi Turkiyede geçerli olmuyorsa ayraca bilgilendiririm. sağlıcakla kalın.
   
 3. ozgeraltay

  ozgeraltay Paylaşımcı Üye

  Yanlış Yorum Türk kahvesi öyle bir çekiyor ki BCG 600 Kullanırken onunla bile çekiyordum İç ayar Mekanizması var bu değirmenlerden ondan bi habersiniz sanırım :) Ayrıca Alt Seviye Espresso değil Espresso konusunda ciddi anlamda Tutarlı bir sonuç veriyor.
   
  MusicandCoffee ve unalgenis bunu beğendi.
 4. kbere

  kbere Paylaşımcı Üye


  Böyle bir yorumun burada yapılabiliyor olması, tanımadığınız insanlara istediğiniz gibi bir ithamda bulunabiliyor olmanız bile üzücü. Keşke itham etmeden en azından eski mesajlarıma falan bakıp araştırsaydınız.

  Para gibi bir derdim olsa daha altı ay önce elimdeki ekipmanları yurtdışı fiyatlarının yarısından azına burda dağıtmazdım. Kargoyla uğraşamam dedikten sonra arkadaşların israrlarina dayanamayıp bakkal bakkal karton kutu, ambalaj malzemesi aramazdım.

  Bu arada ben elimdeki bcg820yi satmak istesem 1 saatte aldığımdan daha pahalı fiyata satardım burada. Kayinvalideme vermeyi uygun gördüm.
   
  Son düzenleme: 17 Oca 2020 10:47
  Alpha_Music bunu beğendi.
 5. kbere

  kbere Paylaşımcı Üye

  Merhaba,

  Belirttiğiniz seviyeden haberdarım. Breville değirmeni sıfır olarak 500 liraya almış biriyim. Yıllarca da kullandım. Sorun şu ki iç ayarı oynamadan bile dış ayar 5 altına inince sert çekirdekler takılıyor. Türk kahvesi çekirdekleri de biliyorsunuz az kavrulmuş oluyor.

  Ben bir öğütücüyü Türk kahvesi öğütüyor diye pazarlarsam onun pudra ayarında ve arka arkaya 4-5 fincan için yeterli kahveyi sorunsuz öğütmesini beklerim. Makineden çıkan ağlama sesleri eşliğinde ne zaman ısınıp güvenlik nedeniyle kendini kapatacak diye beklemeli bir süreç değil. Ayrıca tekrar ediyorum. Pudra seviyesi. Ben de Türk kahvesini daha kalın öğütüyorum ama benim zevkim genel ayarları belirlemez. French press de öğütür diyen olur. Evet ama benim yaptığım kalınlıkta. Yani breville 50 ayarında. Herhangi bir kahve satıcısına gidip bana french press boyutunda öğüt dediğim boyutta değil.
   
  yasyas bunu beğendi.
 6. nando

  nando Isınmaya Başlayan Üye

  Bu öğütücüyü 1 seneden fazla kullanmış biri olarak bu yoruma sonuna kadar katılıyorum.Evet koyu kavrumlarda ve beko gibi cihazlarda olumlu sonuç verebiliyor, ama daha üst sınıf makinelerde omni roast bir kavrumda bile takılmalar yaşanabiliyor veya motor sesinden zorlandığını anlıyorsunuz.Ama filtre için gayet uygundu. Compactlığı, kullanım kolaylığı bakımından ise son derece iyi bir makina. Fakat şu anki sıfır fiyatı kesinlikle fazla bana göre.
   
  yasyas bunu beğendi.