Satılık Lelit Fred Pl043mmi Kahve Öğütücüsü

'Alım - Satım Bölümü' forumunda begefendi tarafından 28 Ara 2020 tarihinde açılan konu

 1. begefendi

  begefendi Yeni Üye

  1 ay önce gelbura.com'dan aldığım Lelit Fred kahve öğütücüsünü upgrade amaçlı satıyorum. Toplamda 750gr'dan az kahve öğütüldü ve yalnızca nitelikli kahve çekirdekleri kullanıldı. Kutusu ve faturası mevcut olup, Ankara içi elden teslim veya güvenilir bir aracı ile il dışına gönderim şeklinde alışveriş yapabilirim. Belirlediğim fiyat 1500TL.
  1-min.jpg 2-min.jpg
   
  canyucel bunu beğendi.
 2. Omega

  Omega Paylaşımcı Üye

  Hayırlı satışlar
  Yerine ne geliyor acaba?
   
  begefendi bunu beğendi.
 3. begefendi

  begefendi Yeni Üye

  Teşekkür ederim. Eureka mignon specialita alıp single dose modifikasyonu yaparak kullanmak istiyorum. Gerçi bu ufaklık retention problemi çıkarmıyor ama zaman ayarlı dozlama istiyorum.
   
  canyucel bunu beğendi.
 4. kahveiso

  kahveiso Yeni Üye

  Fyat gayet iyi. Alacak olana hayırlı olsun.
   
  begefendi bunu beğendi.
 5. begefendi

  begefendi Yeni Üye

  Teşekkür ederim.
   
  canyucel bunu beğendi.
 6. arikan001

  arikan001 Aktif Üye

  Öncelikle iyi satışlar dilerim.
  Yalnız zaman ayarlı öğütüm ile single dose dozlama birbiriyle çelişkili şeyler...zaman ayarlı öğütüm hopper dolu olduğunda anlam kazanır, single dose olayında ise tartar öğütür sonra kalanı pompalarsın. Zamanlamayla işin olmaz.
   
  begefendi bunu beğendi.
 7. begefendi

  begefendi Yeni Üye

  Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Dediklerinizde çok haklısınız. Fakat ben kullanım senaryomu açıkça yazmadığım için çelişki oldu sanıyorum. Ailemle beraber kahve içeceğimizde (çoğu zaman böyle oluyor) art arda shot alacağım zaman sürekli tartım almaktansa hopper’a biraz kahve yükleyip zamana bağlı şekilde seri olarak dozumu alıp işimi hızlandırmak istemem model yükseltme sebebim. Fred ile dozu aldıktan sonra makineyi ufaktan sallayınca içinde öğütülmüş kahve neredeyse kalmıyor. (Pop corn için de hoppera yukardan üflersin olur biter ) Yani tek başıma kahve hazırlarken sorunum olmuyor. Specialita’da tekil kullanım senaryolarım için single dose ihtiyacım olacak. Olay bundan ibaret yani.
   
  canyucel bunu beğendi.
 8. begefendi

  begefendi Yeni Üye

  İlan güncel.
   
  canyucel bunu beğendi.