Molent Pocket Hakkındaki Düşünceleriniz

'El Değirmenleri' forumunda KahvePlus tarafından 7 Haz 2021 tarihinde açılan konu

 1. KahvePlus

  KahvePlus Yeni Üye

  Bir süredir el değirmeni arayışındayım, internette dolaşırken molent pocket ile karşılaştım. Fiyatıyla da ilgimi çekti açıkçası. Kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
   
 2. alitopal

  alitopal Yeni Üye

  Daha dün satışa çıktı fiyatı lansmana özel 500 tl açıkçası g50 den herkes çok memnun o yüzden bu markanın çok kötü bir iş çıkaracağını düşünmüyorum. Tabi beklentiye de bağlı. Kullanmadım sadece naçizhane yorumum.
   
  KahvePlus bunu beğendi.
 3. sicario

  sicario Aktif Üye

  cihan yüce'nin incelemesi var :
   
  KahvePlus bunu beğendi.
 4. Aztuzlu

  Aztuzlu Yeni Üye

  Molent pocket bugün elime ulaştı. Maalesef bazı sorunlarla karşılaştım. İlk sorun 5. click'e kadar dişliler birbirine değiyor ( bir tur çevirmede sadece bir kısmı değiyor) bu da aslında değirmenin bir parça yamuk olduğunu gösteriyor. İkinci sorun üstteki kapağı yerine oturtmak biraz dert çünkü tam yerini bulmak gerekiyor. En büyük sorun ise dişi burr ve erkek burr beraber döndüğü için kahveyi öğütemiyor sadece döndürüyor :D Bugün arayıp yenisini göndericeklerini söylediler ama böyle bir sorunun tüketiciye ulaşması büyük bir düşündürücü unsur. Umarım yeni gelende böyle sorunlarla karşılaşmam. Burada rekabet ettiği firmalarda böyle bi hata olması çok büyük olaylara yol açardı mesela
   
  KahvePlus bunu beğendi.
 5. qhunter

  qhunter Isınmaya Başlayan Üye

  ilk 5 kademedeki sürtme sesi g50 modelinde de var. Üretici bunun normal olduğunu araya kahve çekirdekleri girdiği sürece ilk kademe itibari ile öğütüme başlayabilirsiniz diyor.
   
  KahvePlus bunu beğendi.