Knob Grinder Bu Gece 2:00'da Kickstarter'da. Avantajlı Fiyat 200 Adetle Sınırlı.

'El Değirmenleri' forumunda neury tarafından 31 Ağu 2021 tarihinde açılan konu

 1. neury

  neury Isınmaya Başlayan Üye

  Merhaba,

  Bildiğiniz ve birçoğunuzun takip ettiği Knob Grinder bu gece saat 2:00 da Kickstarter'da ön satışa çıkmış olacak.

  Fiyat avantajı ilk 200 adetle sınırlı olacak. Ayrıca bu ilk 200 kişi için ürün üzerine kişisel isim/nick yazma imkanı ve temizleme fırçası hediye olacak.

  Türkiye'den siparişler için de kargo bedeli çıkacak fakat sonrasında bizim tarafımızdan iade edilecek.

  Kickstarter'da ilk saatler satış yapabilmek projenin başarısı açısından bizim için önemli, avantajlı fiyattan almak için alacaklar için önemli. Bu yüzden proje açılır açılmaz almanızı bekliyoruz.

  Ürünün son halini incelemek için www.knobgrinder.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Ürün satış linki:

  https://www.kickstarter.com/projects/coffeeheadsco/knob-coffee-grinder

  Satış başlamadan önce girip kickstarter profili oluşturmanızı tavsiye ederiz.
   
 2. mrMekik

  mrMekik Yeni Üye

 3. arandur

  arandur Isınmaya Başlayan Üye

  %30 indirim olacağı söyleniyordu ama 20 dolarlık bir indirim sunuldu sanırım, sağlık olsun.169 dolar ödeyenler ilave kargo parası ödeyecekler mi, öderlerse ne kadar olur?
   
 4. sicario

  sicario Aktif Üye

  retail price'ın 285 dolar olacağını yazmışlar, o yüzden indirim %40'a denk geliyor.
  19 dolar kargo ödeyeceksiniz, ancak türkiye siparişlerinde kargo ücretini iade edeceklermiş.
   
  arandur bunu beğendi.
 5. katsura60

  katsura60 Yeni Üye

  iki tane sipariş ettik bakalım siyahlardan:) teslim aralık ayında olacak sanırım değil mi? bir de bu iade olayını nasıl yapacaksınız acaba? merak ettim:)
   
 6. neury

  neury Isınmaya Başlayan Üye

  Desteğiniz için çok teşekkür ederiz hocam. 1 aylık kampanya bittikten sonra ödemeyi Kickstarter'dan alacağız, kargo bedelini hesabınıza geri göndeririz. Zaten kampanya sonu her back edene mail ile anket gönderilecek renk adres vs. bilgisi alabilmek için. O zaman not olarak yazıp hatırlatırsınız size zahmet.
   
  katsura60 bunu beğendi.
 7. MusicandCoffee

  MusicandCoffee Isınmaya Başlayan Üye

  Ben de aldım bakalım umarım üretim konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız biz de değirmenimize kavuşmuş oluruz :)
   
 8. inclc

  inclc Paylaşımcı Üye

  Şimdiden herkese hayırlı olsun.
  Beni güldüren şey tanıtım videosundaki arkadaş comandante ile öğütülerek yapılan kahveyi beyenmiyor fakat bu yeni değirmen ile üzeri yağlanmış şekilde aşırı kavrum kahve öğütüp onu beğeniyor.
  Umarım iyi bir değirmen olarak piyadada yerini alır.
   
  poyraz bunu beğendi.
 9. neury

  neury Isınmaya Başlayan Üye

  hayırlı olsun hocam.50 ülkede 600 farklı kişiye ürün gönderme sorumluluğu var üzerimizde. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız inşallah. Desteğiniz için teşekkür ederiz
   
  MusicandCoffee bunu beğendi.
 10. neury

  neury Isınmaya Başlayan Üye

  Her ürünün ayrı sıkıntısı var hocam. Comandante ile yapılan kahveyi beğenmeme değil ayarın içerden olması, temizleme problemleri gibi sürecin mutsuzluk vermesi söz konusu. Tabiki comandante ile iyi kahve yapamıyorum diyenin böyle bir ürüne kalkışmaması lazım. Biraz reklam ajansının abartmaları var tabi.
   
  inclc bunu beğendi.
 11. katsura60

  katsura60 Yeni Üye

  ürünün toz çıkarma ve öğütüm rahatlığı gibi testlerini yaptınız mı hocam? commandante ile ne seviyede yakınlar mesela. ya da artısı eksisi temel olarak nedir? bende commandante var 1 senedir, cidden ilk defa ilgimi çeken bir ürün olduğu için aldım knob'u. ondan bizi ara ara bilgilerle beslerseniz çok güzel olur=)

  he bir de, üretim türkiye'de mi yapılıyor yoksa amerikada mı? san francisco yazıyordu sanki kickstarter'da da ondan sordum. teşekkürler şimdiden
   
  MusicandCoffee bunu beğendi.
 12. MusicandCoffee

  MusicandCoffee Isınmaya Başlayan Üye

  Yorumlarda biri sormuş Çin’de üretilirse kusurlu olur mu diye tarzında bir soruydu sanırım tam hatırlamıyorum cevap olarak inhouse olarak üreteceğiz diye gördüm eğer Türkiye’deler ise Türkiye’de üreteceklerdir. Şirket merkezi Kickstarter’a girebilmek için ABD’de diye düşünüyorum çünkü Kickstarter hala Türkiye’ye açılmadı maalesef. ABD’de şirket açmak ultra zor bir süreç değil :) Ki verilen adrese bakınca normal ev çıkıyor büyük ihtimalle şirket açılabilmesi için ufak bir meblağ ile alınan adres gibi duruyor yada cidden startup kültürüne uygun olarak ABD de 7 mühendisimiz bir evin garajında bu ürünü geliştirdiler :D
   
 13. neury

  neury Isınmaya Başlayan Üye

  kruve testi yaptık hocam. cmd ile %86 aldığımız pour over ayarında biz %92-93 başarı sağladık. Elimizdeki ürün prototip seviyesinde. Seri koşullarda daha iyi olacağını düşünüyoruz. İlginiz için teşekkürler. Ürün tesliminden sonra tarafsız kişiler tarafından daha detaylı testler yapılır mutlaka. Bizim test referans için sadece.

  Kickstarter sayfasında update kısmında değişiklikleri yayınlıyoruz. kampanya bitmeden bir dizayn paketi yayınlayacağız. Bazı geribildirimlere istinaden ufak değişiklikler yapılacak. Buradan da istediğinizi sorabilirsiniz. Ayrıca kampanya comment kısmına yapacağınız olumlu yorumlar bizim için önemli. Yaparsanız memnun oluruz:)

  Ürün ülkemizde yerli imkanlarla geliştirildi. Burr italya'dan gelecek. Kalan üretim ve montaj burada, çoğunlukla Bursa'da yapılacak. Amerikada halihazırda şirketi olan bir arkadaşımız üzerinden kickstarter'a girdik. Dediğiniz gibi ülkemizden mümkün değil henüz.
   
  MusicandCoffee bunu beğendi.