Arabica Coffee House

'Online Satış Siteleri' forumunda djdigy tarafından 8 Tem 2018 tarihinde açılan konu

 1. djdigy

  djdigy Isınmaya Başlayan Üye

  Dün il dışından gelen arkadaşımla Ankara Kızılay'da bir yere girelim dedik. Arabica Coffee House tabelası gördüm şuraya girelim kahve içeriz dedim. Ben normalde dışarıda asla kahve içmem hiç beğenmiyorum geneli acı oluyor. Evde kendim zaten güzel bir makine kombinasyonuna sahibim. Orada limonata söyledim bu sebeple. Ama iç mekana kayıtsız kalamadım ve orada çalışan gözlüklü genç bir arkadaşla biraz muhabbet ettik bilgili bir arkadaştı. Ben dışarıda kahve beğenmediğimi söyledi, ikram etmek istedi. Uykum kaçar endişesiyle hepsini içmedim ama hayatımda dışarıda içtiğim (italya dahil) en güzel espressoydu. Hemen 100 gram espresso çekirdek de aldım evde denemek için ve az önce içerek gayet memnun kaldım. Akış harikaydı sorunsuz shot aldım mevcut öğütücü ayarımda. Sanırım online satışları yok ama bir sürü şubeleri var Ankara'da. Bence buradan çekirdek temin edip deneyin. Beşevler merkezde her hafta kavurulup diğer şubelere dağıtılıyormuş. 100 gram 250 gram 750 gram seçenekleri mevcutmuş.

  https://arabicacoffee.com.tr/branches

  1.jpg 2.jpg
   
  Urikasit ve ekremk bunu beğendi.
 2. Omega

  Omega Aktif Üye

  Afiyet olsun
  Sanırım aynı il aynı cihazları kullanıyoruz :)
  Beşevler bize çok yakın
  Çekirdeği denemek isterim
  Tam olarak adı ne çekirdeğin?
   
 3. djdigy

  djdigy Isınmaya Başlayan Üye


  Teşekkür ederim:) Çekirdeğin içeriğini tam olarak bilmiyorum sanırım kolombiya dedi oradaki çocuk. Paket üzerinde Espresso yazıyordu. Ondan aldım ben de.
   
  Omega bunu beğendi.
 4. fatihonder

  fatihonder Aktif Üye

  Ben kahvelerini çok sevemedim maalesef. Bahçeli civarında başka yerlerin kahveleri daha güzel geldi bana. Ama espresso içmemiştim deneyeceğim bir dahakine.
   
 5. cakiralp

  cakiralp Yeni Üye

  guatemala kahvelerini aldım denedim ve tadım notlarında yazan bütün tatları aldım kısacası çok memnun kaldım