Kungpow Coffee

'Online Satış Siteleri' forumunda Aslanbek tarafından 22 May 2019 tarihinde açılan konu

  1. Noirnorn

    Noirnorn Isınmaya Başlayan Üye

    Kendilerine mail yoluyla ulaştım, EFT ile ödemeyi gerçekleştirdim. Geri dönüşleri hızlıydı, detaylı sorularımı da üşenmeden kibarca cevapladılar. :) Kavrumdan sonraki gün gönderdikleri kargo özenle paketlenmiş halde geldi. Çekirdekler bence gayet güzeldi, hemen hemen hepsini farklı yöntemlerle denedim ve beğenmediğim sonuç olmadı. Paketlerin üstünde ve sitelerinde çekirdekler hakkında bilgiler, hatta demleme önerileri vardı. Etiyopya Chekata ağustos sonunda tekrar gelecekmiş galiba, onu da denemek istiyorum doğrusu.
     
  2. Maestro

    Maestro Isınmaya Başlayan Üye

    Buradan 2 gün önce ilk alışverişimi yaptım. Olumsuz bir yönünden başlayayım, site hiç kullanışlı değil ve siparişi öğlen 2'de vermeme rağmen kargo ertesi gün yapıldı.
    Her neyse, bu çok önemli bir şey değil benim için. Çünkü bu yıl içtiğim en güzel kahve deneyimini yaşadım ! ( mzunguyu saymıyorum, o kahve üstü benim için.. )
    Etiyopya Cana çekirdeğini bir çoğunuz biliyorsunuzdur. Kronotrop ve montag kavurmuştu bu yıl. Onların çekirdeğini de almıştım ve oldukça memnun kalmıştım.
    Fakat buranın kavrumu gerçekten bambaşka olmuş.. Umarım hep böyle devam ederler ki ben de alışveriş yapmaya mutlulukla devam ederim.
    Bir de ufak 30 gr lık Kenya kahvesi yollamışlar sağolsunlar. Ben bu tarz ince hareketleri Zümrüt beyde görmüştüm ilk kez. Alt tarafı 30 gr kahve ama beni çok mutlu ediyor böyle jestler.
    Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum buradan. Benim onayımı aldı bu kavurucu, tavsiye ederim..
     
  3. kungpowcoffee

    kungpowcoffee Yeni Üye

    Çok teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için.

    Sitemizi geliştirmek için sürekli olarak üzerinde çalışıyoruz,

    info@kungpowcoffee.com veya instagram üzerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz
     
  4. agulerer

    agulerer Yeni Üye

    Kahvelere bakıp alayım dedim ama tavsiye edilen demleme yöntemi pour over olan kahveleri yok...
     
  5. kungpowcoffee

    kungpowcoffee Yeni Üye

    Merhaba, tüm kahvelerimizi pour over yöntemi ile demleyebilirsiniz. Önerilen demleme yöntemleri sadece alternetif seçimler sunmak için.
    Filtre veya Espresso için ayrı kavrum profillerimiz yok, her kahvenin eşsiz olduğuna inanıyor ve kahvenin karakteristik özelliklerini en iyi ortaya çıkaracak şekilde kavuruyoruz.
     
  6. agulerer

    agulerer Yeni Üye

    Tamamdır teşekkür ederim ama yine de tadımda psikolojinin-bilinç altının çok önemli olduğunu düşünüyorum ve bu sebeple tavsiye edilen yöntem kısmını gören biri farklı bir yöntemle demlediğinde alacağı keyif iyi olsa bile olması gerekenden daha az olacaktır diye düşünüyorum.
     
  7. 093506

    093506 Paylaşımcı Üye

    hocam espressoda gövdeyi az daha arttırmak için orta kavurumun biraz daha üstüne çıkmak gerekiyor. ancak bunu yaparken dikkat etmeniz gereken süre çok az. 3. dalga kahvecilerin müşterileri arasında iyice koyu (fransız ya da italyan) kavurum sevenler de pek yok. ol sebepten ya orta-koyu kavurum beklerken yağa bulanmış, koyu kavrulmuş kahveler ortaya çıkıyor ya da filtre-espresso farketmez "bizim kahve her yola gider" diye nitelenen kahveler ortaya çıkıyor. filtreciyseniz sıkıntı yok ancak espresso severseniz yeşil erik yermiş hissiyatına kapıldığınız kahveler içmek zorunda kalıyorsunuz.
     
    drsuat bunu beğendi.
  8. GenellikleCan

    GenellikleCan Yeni Üye

    Ankara’da olan arkadaşlar Kungpow Coffee kahvelerini denemek isterlerse her zaman yardımcı oluruz aynı şekilde zümrüt Karaca’nın kahvelerinide parkta kahve etkinliğinde bolca kullanıyoruz her iki firmaya da ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sağlıcakla:)
     
    htlr bunu beğendi.
  9. agulerer

    agulerer Yeni Üye

    İnternette tüm stoklar bitmiş gözüküyor Kungpow'un web sitesinde. Ne zaman girecek tekrar stoğa acaba?
     
  10. kungpowcoffee

    kungpowcoffee Yeni Üye

    Bugün kahvelerimiz kavruldu, yarın kalite kontrollerini (cupping) yapıp stokları yenileyeceğiz. mailinizi sitemize bıraktıysanız stoklarımız yenilendiğinde mail ile bilgilendirme yapacağız.
     
    sonysinger bunu beğendi.
  11. aydolu

    aydolu Yeni Üye

    Peki, promosyon kodu hâlâ geçerli mi?
     
  12. kungpowcoffee

    kungpowcoffee Yeni Üye

    Promosyon kodu oluşturma sebebimiz sitemizin dolar üzerinden açılmasıydı, Fiyatlar TL'ye çevrilip indirim uygulandığından promosyon kodunu kaldırdık. Ayrıca paketlerimizi 300'er grama yükselttik
     
    Son düzenleme: 13 Tem 2019 14:33
  13. drersins

    drersins Yeni Üye

    Kargo ücreti 16 tl çok pahalı değil mi?
     
    teksas91, htlr ve moretimeforcoffee bunu beğendi.
  14. sonysinger

    sonysinger Isınmaya Başlayan Üye

    ....
     
    Son düzenleme: 13 Tem 2019 17:46
  15. sonysinger

    sonysinger Isınmaya Başlayan Üye

    Ödeme ekranı sürekli hata veriyor.
     
  16. Teknonojikro

    Teknonojikro Yeni Üye

    Site 240 lira kargo parası çıkarttı bir dahaki sefere artık :)
     
  17. kungpowcoffee

    kungpowcoffee Yeni Üye

    Merhaba, Yurtdışından mı sipariş vermeyi denediniz?
     
  18. Teknonojikro

    Teknonojikro Yeni Üye

    Hayır, Türkiyedeyim
     
  19. kungpowcoffee

    kungpowcoffee Yeni Üye

    Merhaba,

    240TL gibi bir kargo fiyatlandırmamız yok, detayları info@kungpowcoffee.com 'a yazabilirseniz, durumu anlayıp yardımcı olacağız.
     
  20. jackjoker

    jackjoker Aktif Üye

    240 lira kargo ücreti sadece mars da yaşıyorsanız geçerli bence. dünyanın neresinde olursanız olun ev tüketimi için kahveye o kadar kargo ücreti çıkmaz.