metehan
Tepkime puanı
408

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Hocam forumun özel mesaj ayarlarında bir bozukluk 2 gündür sana mesaj atmaya çalışıyorum lakin başaramıyorum. O yüzden buradan yazıyorum.

  Forumdan "Petscheneg" ile salı öğleden sonra sonra bir buluşma düzenledik. İkimizin yakınında olduğundan konyaaltı kent meydanında oturup leş starbucks kahvesi içeceğiz :D. Yeri zamanı sana da uygunsa seni de görmeyi çok isteriz.

  Saygılarımla
  Doğan
  @alierhan açıksası Türkiye'den de alsam bir sorun yaşasam kullanıcı hatası diyip değiştirmeyeceklerini düşündüğüm için garanti olayını pek düşünmeden aldım ben. Olur da yaşarsak bir sorun bakarız :D Onun dışında 1-2 gram kadar kahve kaldığı doğru. Haftada 1 2 fırçası ile temizliyorum. Bir olumsuzluk yaşamadım ama arada bir temizlemek lazım.
  Merhabalar.
  Bende sizin gibi gastroback öğütücü almaya karar verdim. Ancak garanti koşuları hakında bilgim yok. Geldiğinde veya 1 hafta içinde sorun çıkarsa eminim amazon halleder ama 1 ay yada 1 yıl sonra sorun olursa ne yapabiliriz. Bilgilendirirseniz sevinirim. Bu arada öğütücü içinde sanırım 1-2 gram kadar kahve kalıyormus. Tad açısından bir olumsuzluk yaşadınız mı?
  Teşekkürler.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst