Band of Beans Coffee Roasters

'Online Satış Siteleri' forumunda intelligenc tarafından 10 Ara 2017 tarihinde açılan konu

 1. murat006

  murat006 Isınmaya Başlayan Üye

  Zümrüt Bey ile tanışıp sohbet edip Guatemala çekirdeğinden almıştım. Gayet homojen bir kavruma sahipti. Çok ilgili ve alakalı biri gerçekten. Dünde abonelik sistemine dahil oldum yine her aşamada yardımcı oldu. Yeni atölyelerine taşınıyorlarmış. Zaten 1 ay kadar önce gittiğimde taşınma moduna girmişlerdi. Yeni atölyelerini müsait bir zamanda ziyaret etmek istiyorum.
   
 2. hayzin

  hayzin Paylaşımcı Üye

  Yeni yerleri umarım daha merkezi bir yerdedir.
   
 3. murat006

  murat006 Isınmaya Başlayan Üye

  Bildiğim kadarı ile Ostim civarında. Aselsan çevresinde bir yeri tarif etmişti Zümrüt Bey ama bölgeyi pek bilmediğim için aklımda kalmadı.
   
 4. mehmetaksit

  mehmetaksit Yardım Sever Üye

  Süper olmuş Serhat Mahallesi, Ostim bana yakın :)
   
 5. Bugrafurkan

  Bugrafurkan Aktif Üye

  Öncelikle Zümrüt beyle olan ortaklıklarını sona erdirdiklerini öğrendim. Bugün serhat mahallesindeki yeni açtıkları atölyeden (daha önce de kahve aldığım bir yer) kahve almak için mesaj attım. Bana artık bir kaç işkoluyla birlikte aynı işyerini kullandıkları için atölyelerine misafir alamayacaklarını, sadece internetden online satış yapabileceklerine dair mesaj gönderdiler. Arkadaşlar hangi kahve kavurma atölyesi yada kavurucu işyerine misafir almıyoruz der! çok ilginç geldi bana, bir daha asla buradan kahve almam, ya ben Ankara’ da yaşıyorum neden kargo ücreti ödeyim. Ayrıca nerede kaldı şeffaflık?
   
  burakcakir ve ozgur bunu beğendi.
 6. hayzin

  hayzin Paylaşımcı Üye

  Sitelerinde stokta olan toplam 3 çeşit kahve var , onların da sadece biri 250 gram olarak satılıyor.
   
  Son düzenleme: 26 Eyl 2018
 7. Bugrafurkan

  Bugrafurkan Aktif Üye

  Orasını ayakta tutan Zümrüt beydi, hoş sohbeti ve engin bilgisiyle.
   
  intelligenc bunu beğendi.
 8. 35asa

  35asa Yeni Üye

  Son sayfalara bakmadan, ilk mesajlarda samimiyetle Hindistan siparişi vermiş bulundum. Sanırım bu ilk ve son siparişim olur.
   
 9. ozgeraltay

  ozgeraltay Paylaşımcı Üye

  Yani daha millet özellikle davet ederken kahvemizi için buyrun derken atolyemize gelemezssiniz demesi çok komik olmuş sonuna kadar haklısınız
   
 10. Bugrafurkan

  Bugrafurkan Aktif Üye

  Kendimi çok kötü hissettim, gittiğim zaman ayak üstü 5 dakika kahvemi alıp gidiyordum, kimse orada oturup dakikalarca vakit geçirdiği mi de düşünmesin yok öyle birşey. Amacım sadece bu pahalılıkta kargo ücreti ödememek ve kahveleri görerek almak.
   
  burakcakir bunu beğendi.
 11. burakcakir

  burakcakir Yeni Üye

  Aynı muameleye bende maruz kaldım daha önce zümrüt bey ile kahve alabilmek için fırsat buldukça uğrardım eviminde eryamanda olmasıda bi etkendi ankarada olup kargo vericeksem ve bu atölyeyi göremiceksem ve şeffaflık yoksa neden tercih ediyim ki.
   
 12. 35asa

  35asa Yeni Üye

  Yeni sipariş veren oldu mu? Geçen hafta sipariş verdim ve yeni kavrum dedim ama herhangi bir zaman dilimi bildirmediler. Ne zaman kavrum yapıyorlar acaba?
   
 13. Bugrafurkan

  Bugrafurkan Aktif Üye

  Arkadaşım adamlar atölyelerine gelmemizi istemiyor sen onlardan kavrum tarihi gibi şeffaflık bekliyorsun !
  Kavrum yapıyorlar mı o bile meçhul.
   
  35asa bunu beğendi.
 14. 35asa

  35asa Yeni Üye

  Az önce sitelerinde yazan cep telefonu numarası ile irtibata geçtim. 28 Eylül günü verdiğim siparişi dün kavurup, bugün kargoya vermişler. Gecikme nedeniyle kibarca özür dileseler de "gecikmeyi keşke eposta ile bildirseydiniz." dediğimde, "kargoyu vereli daha bir iki saat oldu. Takip numaraları akşam 18:00'dan sonra elimize geçecek, size yollarız" şeklinde garip bir cevap alınca konuyu uzatmadım.