Probador Colectiva

'Online Satış Siteleri' forumunda adolate tarafından 30 Mar 2016 tarihinde açılan konu

 1. cemix

  cemix Aktif Üye

  Aynen kavurma tarihi yok sadece gaz salınımı var, o da espresso için verilmiş. Bunu bilgilendirme için attıkları mailde söylüyorlar. Kavurma tarihi de aldığımız pazartesi ama yine de üzerinde bulunsa güzel olur.
   
  totto bunu beğendi.
 2. Digital

  Digital Yeni Üye

  merhabalar,

  JOSE LUIS HERRERA GONZALES, peru denediniz mi bilmiyorum ama son zamanlarda içtiğim en farklı profilde kahvelerden idi oldukça mutlu etti diyebilirim, tat profili olarak bir arkadaşım olgunlaşmış domates demişti :) sizin görüşünüz nedir bu kahve hakkında ?
   
 3. Digital

  Digital Yeni Üye

  kavrulma tarihini paketin altına ekliyorlar genelde, altına bakmış mıydınız ?
   
 4. cemix

  cemix Aktif Üye

  evet şu minik etiketi diyorsunuz herhalde ama yazmamışlar. Çok da önemli değil de yazılsa daha güzel olur. Çünkü kavurma tarihi kesin bir bilgi, gaz salınımı ise kişisel bir şey. Damağa göre değişebilir.
   
 5. presscoffee

  presscoffee Aktif Üye

  Perunun kavrum tarihi bende de yazmiyordu.ama taze oldugu belli.
   
 6. totto

  totto Yeni Üye

  Alttaki etikette özellikle aradım ancak yazmıyordu. Bana gelen paketler de tazeydi, tabi kavurma tarihi yazılsa daha hoş olur.
   
 7. julesbonnot

  julesbonnot Yeni Üye

  celinga foge natural - grade 1 hoş bi tatlılığa sahip.
   
 8. totto

  totto Yeni Üye

  Afiyet olsun. Aynı kahveden ben de aldım ancak tüketmekte zorlanıyorum. Sanırım benim şansıma paketin valfi bozuk çıktı. Gerçekten çok kötü bir tat ve koku var. Daha önce probador collectiva'dan aldığım hiçbir kahvede böyle bir durum yaşamadım.